O Nas

 

GRT2

Team tworzony jest przez zapaleńców, miłośników motoryzacji a jednocześnie dobrych znajomych. Łączy nas chęć budowania swoich aut, ścigania się po zamkniętych torach by wydobywać to co dla nas najważniejsze – frajdę, szczęście, adrenalinę a zarazem szkolić się w sztuce kręcenia kółkiem. Dla nas to nie tylko ściganie, to czas, w którym zapominamy o wszystkich trwogach czy problemach. To sens życia. Napięcie spowodowane przygotowaniem aut, planowanie wyjazdów a finalnie sprawdzenie tego na co pracowało się dłuższy czas na torze – te emocje są nie do opisania. Poznajemy nowych, wspaniałych ludzi, wymieniamy doświadczenia. To obcowanie z autami i pozytywnie zakręconymi osobami czyni nas szczęśliwymi istotami.

 

Team początkowo składał się z jednej załogi, gdzie pierwszorzędną rolę grał Zielony del Sol, od którego wszystko się zaczęło – stąd też nazwa. W kolejnych latach dołączyły do nas inne auta i ich właściciele, którzy zaintrygowani pomysłem na prowadzenie teamu przez zawsze uśmiechniętą kobietę skusili się na współpracę. Po zawsze pozytywnych nastrojach śmiemy twierdzić że są zadowoleni.

Z roku na rok zakładamy sobie coraz to ambitniejsze plany, zjawiamy się nie tylko na zawodach ale również na moto show i innych motoryzacyjnych eventach gdzie zawsze można zamienić z nami słówko czy usiąść w kubłach naszych maszyn. Bierzemy również udział w akcjach charytatywnych, kampaniach edukacyjnych, propagujemy bezpieczeństwo na drodze.  Naszym celem jest promowanie bezpiecznego motorspotu – sportu z zasadami i wymaganiami dla każdego. Przekazujemy też że ambicja i upór w dążeniu do celu jest bardzo ważny. Musimy mieć tylko pewność że bardzo czegoś chcemy.  To sport samochodowy nauczył nas cierpliwości, wytrwałości i innych cech, o których chętnie opowiemy. Wspaniałym jest patrzeć na owoc swojej długotrwałej pracy, a kiedy wszystko uwieńczone jest zdobyciem dobrej lokaty czy przywiezieniem pucharu… myśl jest tylko jedna. Dla takich chwil warto żyć.

Nasze samochody również zostały uwiecznione w branżowych pismach:

12494947_524924477668442_9148435769131578521_n gazeta