Green Driverzy…i ich zapracowany weekend

Witajcie!

Weekend 18-19 czerwca 2016 nie należał do tych kiedy nasi kierowcy mogli poleżeć i odpoczywać… 🙂

W sobotę CRX Bob z Igą bawili się razem z dzieciakami na pikniku zorganizowanym na terenie AK POLSKI na Bemowie. Para dostała misję- wozić dzieci i rozdawać uśmiechy! Iga na pokładzie gościła wielu wspaniałych pilotów, którzy w fotelikach zasiadali z bojowymi minami! 🙂 Dziękujemy za wspaniałą zabawę, z wszystkie WOW, ale fajnie! Dziękujemy że byliście z nami i chcieliście się przejechać naszą maskotką z balonikami przy lotce… 🙂

Niedziela obfitowała za to w sportową rywalizację – Sebastian z Igą brali udział w Classicauto CUP, które odbywało się na lotnisku w Białej Podlaskiej. Pogoda dała naszym zawodnikom w kość – skwar, duszno i upał – tak w skrócie można to opisać. Sebastian testował ostatnie poprawki w aucie a Iga została na pierwszych dwóch przejazdach pokonana przez upał… na szczęście dwa ostatnie kółka były znacznie lepsze.

Gratulujemy naszym kolejnych kilometrów doświadczenia i liczymy na więcej…!
A ciekawi jesteście wyników?
Oto one:

Iga – 3 miejsce w klasie Pań, 4 w klasie pojemnościowej oraz 96miejsce w klasyfikacji generalnej na 134 auta, które wyścig ukończyły.
Sebastian -9 miejsce w klasie pojemnościowej, 103 miejsce w klasyfikacji generalnej na 134 auta, które wyścig ukończyły.

filmik do pooglądania:

Pozdrawiamy!
Ekipa GRT