GRT jako nauczyciel dużych i małych… :)

Witamy!

Na pewno wiecie że Team przykłada się do bezpieczeństwa ruchu drogowego… Popieramy całym sercem akcje ratujące ludzkie życia!Nośmy odblaski, zapinajmy pasy i stosujmy zasadę oganiczonego zaufania czy to prowadząc auta czy występując z pozycji pieszego. Dzięki temu nasz życie stanie się trochę bezpieczniejsze:)

Ostatnimi czasy nasza kierowniczka Iga miała przyjemność razem z redaktorem Grzegorzem Traczewskim prowadzić zajęcia w programie BEZPIECZNY GIMNAZJALISTA NA DRODZE.

Opowiadali o tym jak poruszać się pieszo czy też na rowerze w obrębie drogi i pobocza.  Co dają odblaski. Jak wygląda samochód rajdowy  i z czym to wszystko się je.  Młodzież zadawała pytania i chętnie uczestniczyła w rozmowach – co bardzo nas cieszy.

Ciekawość gimnazjalistów, pomysłowość i ta młodzieńcza energia daje porządnego pozytywnego kopa! Olbrzymią przyjemność sprawia mi obcowanie z tymi ludzmi a to że może akurat dzięki mnie, ktoś założy odblask, czy też zrozumie pewne zasady czy zachowania cieszy mnie jeszcze bardziej! Powinniśmy przedstawiać nam nasz punkt widzenia – dorosłych i kierowców. Uświadamiac że odblaski to nie obciach. Dla mnie takie zajęcia to czysta przyjemność- mówi Iga

 

Jak zwykle na tym teamowe działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa się nie kończą! Jak zwykle mamy masę pomysłów do spełnienia już w nadchodzącym sezonie! 🙂

 

 

Pozdrawiamy i będziemy informować na bierząco.

Ekipa GRT