Solicjan – mister toru 1/4 mili w Ełku :)

Jak wszystko co dobre, Moto Show Ełk tez się skończył. Powróciliśmy w pozytywnych nastrojach.

Wystartowaliśmy w barwach Firmy Techniczne Elementy Poliuretanowe Olkusz ‘ DEUTER’  w zawodach na ¼ mili. Było to niezwykłe wydarzenie, gdyż to pierwszy start w tej konkurencji naszej wszechstronnej pary. Jak zwykle na Solicjanie można polegac jak na Zawiszy i… przywieźliśmy statuetkę za 3 miejsce w klasie MINI z czego jak zawsze jesteśmy dumni. Wiele osób przychodziło, dopytywało o specyfikę auta, robiło zdjęcia – dziękujemy! Dzięki Wam takie imprezy mają klimat!

Poznaliśmy jak zwyklę masę wspaniałych, pozytywnych ludzi. Szczególne pozdrownia dla pozostałych zawodników klasy MINI! Za wsparcie, za miłe słowa, za wspólne czekanie na start i przeżywanie wyników!  Iga przesyła buziaki!

Doszły nas słuchy że Solicjan zachwycił publiczność swoją urodą a oklejenie przygotowane specjalnie na tą okazję przypadło do gustu 🙂 Zapraszamy oczywiście do galerii.

 

Dziekujemy Firmie Techniczne Elementy Poliuretanowe DEUTER – dzięki Wam bylismy tam i mogliśmy przeżyć to wszystko! DZIĘKUJEMY!!

Oraz wielkie podziękowania nalezą się Firmie BGD Point! Za zaprojektowanie i druk nowego oklejenia! A przede wszystkim za wsparcie, jakiego zawsze nam udzielacie! 🙂

Poniżej wideo z tego wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=-vn-sqLN5C8