Dream come true – czyli jak spełniać marzenia..

Ahoj!

 

26 lipca 2015 – to na pewno dzieńm ktory zostanie w pamięci teamowiczów, a najbardziej chyba kierowniczki Igi 🙂 a czemu..?

Tego dnia miały miejsce zawody – Summer Cup organizowane na Torze Żerań w Warszawie przez AK Królewski . Byliśmy świadkami debiutu – Iga znana wszystkim z Solicjana przesiała się do drugiego teamowego auta, które też znacie Rexa – razem wyruszyli zbierać nowe skillsy i łapać cenne doświadczenie.

Jak na 2gi raz w zakrętach tym autem nie jest źle, raz w jednym z pierwszych przejazdów nie udało mi się opanowac lekkiego tyłu rexa( co dało dużą stratę czasu), ale z okrążenia na okrążenie czasy klarowały się coraz lepiej. Nabierałam śmiałości w prowadzeniu tego auta, zaczynałam się wczuwać – relacjonuje Iga –  ukończyłam z drugim czasem wśród kobiet, co było dla mnie dobrym wynikiem – z racji na ilość godzin przesiedzianych w tym aucie – lecz czułam niedosyt-mówi.

Wyzwanie podjęte, wyzwanie ukończone jesteśmy pewni że to wydarzenie dało Idze dużo a nauka nie pójdzie w las. Na pewno na  kolejnej rundzie Summer Cup równiez zobaczymy tą parę.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z przejazdu i oczywiście odwiedzenia galerii..

I zatem pozostańmy w kontakcie!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ugeCh7liMQA

 

 

Pozdrawiamy!