Sprawnościówka podczas Zlotu CKPL – 2015

Witajcie!
W końcu jest chwila i.moment aby podzielić się z Wami wrażeniami po zawodach time Attack, które odbywały się podczas zlotu Civic Klub Polska! Zawodnicy konkurowali ze sobą na lotnisku w Debrznie. Trasa zawierała zarówno szybkie jak i wąskie, sprawnościowe szykany, które to wymagały od kierowców maximum skupienia. Nasz Maciej zadowolony, mimo agresywnego zachowywania się tylu w jego Crxie. Czarnuszek wystartował uzbrojony w semi slicki 13" na przodzie i tyle na obręczy 15".

Konkurencja w klasie…? Podział na klasy był ustalony wedle serii silników Hondy. Nasz pojazd startował w D-series. Wielu zawodników, sporo aut porządnie przygotowanych ( specyfikacja 155KM przy 900kg!).
Maciejowi udało się zająć 6 miejsce w klasie i 15 miejsce w klasyfikacji generalnej na 100 aut. Niestety mimo trzymanych przez cały team kciuków nie udało się zająć miejsca na podium. Może kolejnym razem.. : )
Na pokładzie CRXa gościło parę osób, które podsumowało przejazdy Maćka bardzo pozytywnie i wysiadali z prawego fotela z wielkim uśmiechem! Nawet pomimo wpadnięcia w opony padał okrzyk: Eeeeekstra! Dawaj dalej!!’ – świadczy to o najwyższym poziomie satysfakcji pasażerów! ; – )

W galerii oczywiście znajdziecie foty z tego wydarzenia.
A poniżej… Filmik z jednego z przejazdów.
Życzymy dobrej zabawy!
Ekipa GRT