Ostatnie zawody w sezonie – Classicauto Cup

15 października był dla Naszych zawodników ostatnimi zawodami w sezonie 2016.
Startowali w ostatniej już rundzie cyklu Classicauto Cup, która odbywała się na Torze Kielce w Miedzianej Górze.
Pogoda na szczęście była łaskawa – nie padało, ale tor jak zwykle w niskiej temperaturze, bardzo śliski. Z naszej stajni wystartowały dwa auta – Crx Igi i Astra Sebastiana. Crx ukończył zawody na 2 miejscu w klasie Pań i 5tym w klasie, a Astra odmówiła posłuszeństwa na drugim przejeździe zapoznawczym…
Dzięki pomocy życzliwych osób udało się zwieźć auto do parku maszyn. DZIĘKUJEMY!
Czasy były dość przeciętne z czego nasza zawodniczka nie jest zadowolona. Ale jak to mówią – każdy kilometr po torze nigdy nie jest kilometrem straconym… tak więc kończymy sezon pełen ‚pierwszych razów’, zmian, ogroma nauki i już szykujemy się na następny. A zanim to nastąpi czeka nas maaaasa pracy.. ale o tym wkrótce 🙂

Pozdrawiamy!
Ekipa GRT