Motorsport & Tuning Show – wspomnieniem…

Targi, targi i po targach…
Niestety zarówno jak szybko przyszły tak szybko jest już po. A szkoda.
Urzędowaliśmy na targach Moto Sport & Tuning Show całe trzy dni, poznaliśmy wielu pozytywnych ludzi, porozmawialiśmy z każdym, kto chciał z nami zamienić słowo, auta pozowały do zdjęć, zainteresowani brali od nas ulotki i naklejki… i tak spędzieliśmy ten czas.
Wystawialiśmy dwa auta – Solicjana i Rexa, którzy godnie reprezentowali team.
Panowie obaj ze szramami i śladami walki, podlalowani i nawoskowani by cieszyć oczy widzów. Świecili się w blasku halowego oświetlenia niczym gwiazdy czerwonego dywanu :- ) I tak miało być. Jestem z nich bardzo dumna, prezentowali się pięknie, zainteresowanie było, a najbardziej jak zawsze-auta podobały się dzieciom.
I dzien – Press Day – przeznaczony dla mediów, był dniem spokojnym. Za to drugi i trzeci dzień obfitowały w ludzi i wspaniałą atmosferę. Drugiego dnia kilku śmiałków otrzymało od nas upominki – dziękujemy za wspólną zabawę ! Niedziela zaś od rana bardzo pracowita, nasza kierowniczka Iga, udzielała wywiadu dla Polskiego Radia zaraz potem rozmawiała z prowadzącym Show, co będziecie mogli niebawem zobaczyć na filmie: – ) Następnie udało się zrobić pare pokazowych kółek z kierowcą STW, prześlicznym BMW – rekinkiem. I w tym miejscu pozdrawiamy całą ekipę STW! : – ) Pozdrawiamy również chłopaków z Ciechanowa z ekipy WeloveCars, których również poznaliśmy na show – byli naszymi sąsiadami ; )
Film z wywiadu :

Odwiedziło nas wiele osób, wielu znajomych co też nas cieszy. Refleksji po Show jest bardzo dużo – teraz tylko przystąpić do działania…!
Za współpracę i pomoc dziękujemy naszym partnerom – BGD Point, Techniczne elementy poliuretanowe DEUTER, renowacja felg.pl oraz patronowi medialnemu siescigam.pl !
A także nie mniej ważnym.. Sebastianowi, Maciejowi!

Zapraszamy do galerii tam pełna fotorelacja z tego wydarzenia:)
Moto show za nami… czas na kolejne….?
Pozdrawiamy serdecznie
Ekipa GRT