Podsumowanie sezonu 2014 i ostatnie podium sezonu

Witam wszystkich sympatyków!

Jak pewnie wiecie sezon kończymy wraz z końcem pięknego, zimnego miesiąca jakim jest październik. Zgodnie z zapowiedzią i prognozami z zeszłego roku, udało nam się odwiedzić wiele więcej miejsc, wypalić więcej wahy w słusznym celu, poznaliśmy ogrom nowych ludzi, pojawiliśmy się w nietypowych dla nas miejscach… a ten rok mogę skwitować następująco : wiele nowych doświadczeń, emocji i przeżyć.

Na ostatniej już rundzie SuperOes na torze Kielce zawitaliśmy zgodnie z obietnicą. Zdjęć z tej imprezy niestety mamy mało. Trasa była dość faworyzująca silniejsze auta, więc nieźle musiałam się namachać żeby coś wskórać. Pogoda była jak zwykle ostatnio bywało zmienna. Ostatecznie stanęłma na 2miejscu podium tym samym odbiorem pucharu kończąc ten zakręcony pozytywnie sezon.
Oto film z przejazdu:

 

Całkiem statystycznie:

Odwiedziliśmy 9 imprez sportowych ( oczywiście jako zawodnicy);

uczestniczyliśmy w dwóch imprezach o charakterze pokazów, moto show;

jednej ogólnopolskiej akcji charytatywnej;

strona wyświetlana była 14125 razy, a profil na FB ponad 16tys !;

przywieźliśmy 8 pucharów;

przyjęliśmy do teamu nowego zakręconego człowieka.

 

Oczywiście w podsumowaniu na pewno nie może zabraknąć podziękowań dla wszystkich tych, którzy dokładali starań aby cały Team działał jak należy. Przede wszystkim chciałam podziękować Michałowi,  dzięki któremu zaczęłam w końcu przyśpieszać na os’ach i przekraczać granice. Wszystkim przyjaciołom, którzy służyli dobrą radą, wsparciem i zagrzewali do boju 🙂 Piloci też niech czują się docenieni! 🙂 Oczywiście rodzice i dziadkowie zawsze trzymający za mnie kciuki – Wam też dziękuję 🙂 Kochanym fotografo teamowym, którzy w różnych warunkach zawsze wyfocą coś ciekawego:)

 

Kondycję Solicjana zawdzięczam najlepszemu warsztatowi na świecie 🙂 AYA Motors! Od nowego roku opiekować się oni będą wszystkimi autami teamowymi. Jestem bardzo wdzięczna za to, że auto po każdych zawodach i przed jest dokładnie sprawdzane, na bieżąco serwisowane co zapewnia mnie i jemu bezpieczeństwo, nawet w trudnych warunkach. Zawsze mogę jechać spokojnie i w pewności że damy radę!

Kolejną firmą, którą chciałabym uhonorować jest renowacjafelg.pl, zawsze i wszędzie służą mi swoją radą i pomocą, o każdej porze dnia mogę przywieźć koła do przygotowania na najbliższe zmagania sportowe. Chwila moment i już moge cieszyć się brakiem obaw o koła, które znoszą wielkie przeciązenia. Za to bardzo dziękuję!

Techniczne Elementy Poliuretanowe Olkusz – Deuter S.C. – pozytywnie zakręceni ludzie, z którymi zaczynałam przygody w motorsporcie. Dzięki nim moge cieszyć się stabilnym, dobrze prowadzącym się autem, przez co wszelkie przeglądy tulei są niepotrzebne 😉 Po każdej nawet najostrzejszej rywalizacji wszystko jest na swoim miejscu w niezmienionym stanie :)!

oraz podziękowania dla patronów medialnych!

Sieścigam.pl i Motocaina.pl , którzy od czasu do czasu coś o nas naskrobią albo wyślą gdzieś w Polskę żeby reprezentować pozytywnych i pokręconych w świecie motorsportu :)!