2x SuperOes!

Witam wszystkich zainteresowanych co w trawie a raczej z zawieszeniu (?) piszczy 🙂
Śmiganie po dłuższej przerwie zaczęliśmy w tym miesiącu od SuperOesu na torze w Radomiu (19.07.2014) gdzie nie zupełnie byliśmy zadowoleni z siebie. Upał dał popalić całej załodze. Przejazdy czyste, bez piruetów, wypadnięć z toru itd. W porządku, lecz niewystarczająco szybko.
Kolejnego dnia mieliśmy wystartować w Starachowicach na tamtejszym StarOesie – z powodu kłopotów zdrowotnych kierowcy musieliśmy się wycofać i nie zgłosiliśmy się.
Z zupełnie innym nastawieniem w kolejny już weekend bo 26.07, pojawiliśmy się na torze Kielce. tak miało padać, miało być tak ślisko… Więc my na ‚nogi’ deszczówki i dzida. Rano… słoneczko… i tak pozostało do samego popołudnia. Skwar, słońce, nagrzany asfalt. Próba szybka miejscami bardzo techniczna i ten niespokojny las, który budził we mnie ogromny respekt. Na zawodach stawiło się 6 kobiet, co pozwoliło organizatorowi stworzyć klasę kobiet. Huh, nie lada gratka. Zjechały tego dnia kobiety, które na prawdę coś potrafią. Ogarniały i poganiały auta dość porządnie. Nie ważne czy to 90KM czy 200. Walka była zacięta ale bardzo przyjemna. Najeździłam się, sprawdziłam swoje postępy w ciągu roku – od ostatniego pobytu na torze w Miedzianej, wymęczyłam i wróciłam szczęśliwa a Zielony całą niedzielę w nagrodę leniuchował 🙂 Auto prowadziło się w miarę grzecznie. Widać było że świętokrzyskie powietrze mu służy :)Opony piszczały ale na szczęście nie odklejały:) Finalnie pierwsze miejsce w klasie Pań z czasem najlepszym: 2,07 zajęła Iwona w Hondzie Civic, na drugim miejscu My z czasem najlepszym na okrążeniu: 2,19 a na trzecim miejscu Anna w Toyocie Celica z czasem: 2,23.
Gratuluje wszystkim uczestniczkom zaprezentowanego poziomu. I dziewczynom, z którymi stałam na podium za miłe słowa, za uśmiechy i wzajemną motywację 🙂 A i zapomniałabym, gratuluje również wyników!

Kilka fotek:
Pit Stop GRT 🙂 Solicjan odpoczywa w cieniu.
Pit Stop GRT
Koronacja.
dekoracja
No i Solicjan z pucharem, a jakże.
:)

Mam też dla Was filmik ze wszystkich przejazdów:

I bonus, którego nie znajdziecie na facebooku, onboard. Ostatni przejazd.Proszę nie bić. Uczymy się. 😉
Śmichy na końcu, pilot nie wytrzymuje prędkości nadświetlnej w Solu hahaha

Co do dalszych planów – w sierpniu nie przewidujemy wyjazdów w ramach rywalizacji sportowej. Chyba że na terenie mazowieckiego pojawi się impreza, w której możemy wystartować. Zjawimy się natomiast na moto show. Ale szczegóły miejmy nadzieję wkrótce.
Kolejna runda SuperOes’u na Torze Kielce, na której zamierzamy się pojawić to wrzesień, a dokładnie : 27.09.

I z tego też miejsca chciałabym zaprosić wszystkie kobiety, które chcą spróbować swoich sił na torze na kolejne SuperOesy. Pokażmy że mamy motywacje, że płeć piękna tez jest silna, ambitna i zdeterminowana do tego by jeździć! A w najbliższej przyszłości organizator SuperOesów zadba o to by kształcić Panie na indywidualnych imprezach.

P.s. Dzięki Michałowi z Mad’s Cat Garage za wskazówy przed wyjazdem i profi zamontowane pasy! Jesteś wielki!

Oczywiście na stronie, w galerii więcej zdjęć z tych wydarzeń. Zapraszam do oglądania! 🙂
Iga