Time Attack Biała Podlaska 05.2014

Wreszcie czas na relację z Time Attack rozgrywanego 31 maja na lotnisku w Białej Podlaskiej. Od samego rana pogoda przywitała Nas słoneczkiem. Wjazd na lotnisko, lekkie przygotowanie -(czyt. pucowanie coby oglądający mieli na czym oko zawiesić) i rozpoczęcie zlotu. W tym roku na tej ogólnopolskiej imprezie reprezentowaliśmy większe grono pozytywnie zakręconych firm, które z Nami współpracują: Techniczne Elementy Poliuretanowe DEUTER S.C. , renowacjafelg.pl , AYA MOTORS a naszymi patronami medialnymi, przypominamy są siescigam.pl i Kobiecy Portal Motoryzacyjny – motocaina.plAuto jak można zaobserwować na zdjęciach jest już oklejone zupełnie inaczej. Ale wracając do relacji…z niecierpliwością oczekiwaliśmy startu w Time Attack. Stanęliśmy na starcie w nowych ‚butach’ i z nowymi ustawieniami zawieszenia. Było testowanie. Odbyło się 3 próby, jechane przeze mnie z lekkim niedowierzaniem jak fajnie zachowują się nowe opony. Jestem zachwycona prowadzeniem auta. Testy udały się pomyślnie, przejazdy ukończyliśmy cali i zadowoleni bo pojawiły się nowe momenty, w których możemy dodać gazu! 🙂 Teraz tylko kierowca musi się wjeździć w nowe ‚skilsy’ auta 🙂
Ostatecznie wylądowaliśmy z Solicjanem na 2gim miejscu w klasyfikacji kobiet ( obroniliśmy tytuł z zeszłego roku 😉 ). Jestem pełna podziwu dla kobiet z zagranicy, które ostro rywalizowały, pokazując co potrafią! Jak zwykle, co do auta, jestem zadowolona, spisywał się świetnie, prowadził się bardzo dobrze i cały wypad bez najmniejszego problemu. Gorzej jak zwykle z kierowcą… 😉 Ale nic, trenujemy! 🙂 Jedziemy dalej, bo mając takie kochane auto, wspaniałych przyjaciół i rodzinę ma się świadomość że można zajść naprawdę daleko w spełnianiu swoich marzeń!

Co z planami na kolejne starty? Jak na razie czerwiec będzie chyba czasem bezściganiowym, za to na lipiec mamy zaplanowane jak na razie 2 starty.
Poniżej prezentujemy filmik z pierwszego przejazdu:)
A w galerii jak zwykle pojawi się fotorelacja! 🙂